VALİ DEMİRTAŞ Ve KAYMAKAM SARI, SALBAŞ’TA MUHTARLAR VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ
 
Sayın Valimiz Mahmut Demirtaş ve Kaymakamımız Osman Sarı, İlçemiz Salbaş’ta Muhtarlar ve Vatandaşlar ile bir araya gelerek, taleplerini dinledi.
 
Vali Demirtaş, Kaymakamımız Osman Sarı ve kamu kurumu temsilcilerinin bulunduğu buluşmada, kendisine gösterilen yoğun ilgi ve alakaya teşekkür ederek, Muhtarlar ve vatandaşların talep ve beklentilerini dinleyerek, kamu ve yerel yöneticilerin vatandaşların huzur ve refahı konusunda gece gündüz demeden hizmet ettiğini dile getirdi.
 
Sayın Valimiz, Kentte yapılan kamu yatırımları hakkında da açıklamada bulunarak, eski devlet hastanesinin bulunduğu alanda 100 yataklı ve Adana Hipodromu  civarında da 150 yataklı Devlet Hastanesi yapılacağının müjdesini verdi. Ayrıca sıkça gerçekleştirilen muhtar ve vatandaş buluşmalarındaki amacının, mahallelerdeki sorunları yerinde görmek, muhtar ve vatandaşların taleplerin takibini yapmak ve dile getirilen eksiklikleri ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde gidermek olduğunu söyledi.
 
Muhtarlar ve vatandaşlar ise, ziyaretinden ve sorunların çözümlenmesine yönelik duyarlılığından dolayı Vali Mahmut Demirtaş'a teşekkür etti.
 
İSAY2 Galeri