Çukurova Kaymakamı Özkan'dan, AGİD'e Teşekkür Ziyareti

Çukurova Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, "Adana ekonomisine önemli katkılarda bulunan işadamlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.
 
Anadolu Girişimci İşadamları Derneği'ne (AGİD) iade-i ziyarette bulunan Çukurova Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, " Adana ekonomisine önemli katkılarda bulunan işadamlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.
AGİD'in başta Adana olmak üzere ülke ekonomisine ciddi katkılar sağladığını ifade eden Özkan'ın ziyaretinde Başkan Seyfettin Alpat, Genel Sekreter Kamil Üzüm, Yönetim Kurulu Üyeleri Hatice Şahin, Cevdet Şeker ve Sabri Altunbağ hazır bulundu.
AGİD'in faaliyetlerini yakından takip ettiğini ve ifade eden Kaymakam Özkan, sivil toplum kuruluşlarının önemli işler yaptığını söyledi. AGİD'in, başta ekonomik alanda olmak üzere eğitim ve sosyal konularda da üyelerine ve Adanalılara hizmet ettiğini gördüğünü belirten Kaymakam Özkan, "Gönüllülük esasına dayalı olarak çalışan STK'lar arasında faaliyetleri ile öne çıkan AGİD'i ve taşın altına elini koyan üyelerini hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Ülkemizi yurt dışında çok iyi temsil ediyorlar." dedi.
Yurt dışı gezilerine ağırlık verdiklerini söyleyen AGİD Başkanı Seyfettin Alpat da "Türk malları kaliteli olduğundan beğeniliyor. Türkiye'den gelen işadamlarını el üstünde tutuyorlar. Biz de üyelerimizi yurt dışına götürerek ihracat yapmalarını sağlamaya çalışıyoruz."diye konuştu.